Praca z sensem zamiast korporacji — historia franczyzobiorczyni Emotki
Znasz to uczucie? Wracasz z pracy, jest 18:30, jesteś zmęczona. Nie zmęczona fizycznie, zmęczona wewnętrznie. Zrobiłaś swoje, wysłałaś maile, uczestniczyłaś w spotkaniach. Ale gdzieś po drodze zatraciłaś odpowiedź na pytanie: po co właściwie to wszystko? To nie jest problem pokoleniowy ani znak słabości. To sygnał, że coś ważnego nie jest na swoim miejscu. Coraz więcej Polek w wieku 30, 35, 40 lat, decyduje się na radykalną zmianę. Nie z kaprysu, ale dlatego, że praca bez sensu jest po prostu […]